השיעורים שלנו

Life Dance

LifeDance  זו שיטה המאפשרת לכל אישה לרקוד, בכל גיל, ללא ידע מוקדם או רמת כושר מיוחדת.
מזמינה אותך לרקוד מתוך שימחה, להתחבר שוב אל הגוף ולפתוח את הלב, להזיע ולעוף עם אנרגיות סוחפות!

המפגש מורכב משלושה חלקים:
החלק הראשון מתבסס על עשרה סגנונות מחול שונים ומגוונים. בנוסף לטכניקה, כל סגנון מחבר אותנו למהות הקיימת בתוכנו. למשל, הפלמנקו מחבר אותנו לשורשים ולגבולות, המחול המזרחי מחבר אל החושניות הרכה, האפריקאי מחזיר אותנו לבסיס הטבעי, המחול המודרני מחבר אותנו אל הרגש העמוק ועוד.

החלק השני מתבצע בעזרת גומיות כוח, בשילוב תכנים מעולם האימון והאימפרוביזציה. כאן מתאפשר לנו ביטוי אישי ויצירתיות בצד תרגול פיזי מחזק.

בחלק השלישי נרקוד בחופשיות, נשתחרר ונשתולל, ונסיים במתיחות ובהרפייה.

בסיום מפגש ריקוד תרגישי את עצמך יותר מחוברת, חיונית, שמחה ושופעת אנרגיה!

צור קשר

האטה יוגה

צור קשר

פילאטיס

פילאטיס היא שיטת תנועה המתמקדת בעבודה מתוך שרירי הליבה, חיזוק של מרכז הגוף ובניית יציבה נכונה.
השיטה מיועדת ומסייעת בהתמודדות עם כאבים ושיקום מפציעות, מעניקה כלים לפיתוח מודעות גבוהה לגוף. השיטה מאפשרת להתאים את התרגילים בהקשבה וכבוד לגוף ולייחודיות של כל אחת ואחד.
צור קשר

איינגר יוגה

שיטת איינגאר קרויה על שמו של שרי יוגאצ`אריה ב.ק.ס איינגאר, ומציעה פרשנות עדכנית ליוגה הקלאסית שצמחה בהודו במשך אלפי שנים. השיטה שמה דגש על לימוד טכני מעמיק של האסאנות – התנוחות היוגיות – מתוך הבנה כי הגוף הוא הכלי הראשון והנגיש ביותר להבנה עצמית וטרנספורמציה.

שיטת איינגאר נובעת מתוך ההבנה שתרגול האסאנות טומן בתוכו את כל היבטי הפילוסופיה, האומנות והמדע של היוגה, ומאפשרת לתרגול היוגה להשתלב בחיים בצרה הרמונית ושלמה.

השיטה שמה דגש על אליינמנט (סדר ומיקום האיברים בתנוחה במטרה לאפשר לפעולות הפיזיות להיות מעמיקות ביותר), רצף (סדר לימוד ותרגול התנוחות המאפשר ליצור העמקה הדרגתית ובטוחה), משך שהייה ההולך וגדל בהדרגה עם התקדמות התרגול, ומתן תשומת לב גבוהה לפרטים המרכיבים את האסאנה – פיזיים ומנטאליים כאחד.

צור קשר

פילאטיס – שיעור און ליין

פילאטיס היא שיטת תנועה המתמקדת בעבודה מתוך שרירי הליבה, חיזוק של מרכז הגוף ובניית יציבה נכונה.
השיטה מיועדת ומסייעת בהתמודדות עם כאבים ושיקום מפציעות, מעניקה כלים לפיתוח מודעות גבוהה לגוף. השיטה מאפשרת להתאים את התרגילים בהקשבה וכבוד לגוף ולייחודיות של כל אחת ואחד.

השיעור עובר און ליין דרך אפליקציית זום.

צור קשר

פלדנקרייז – שיעור און ליין

פלדנקרייז היא שיטה שמטרתה שכלול היכולת של האדם, לאפשר מקסימום תנועה במינימום מאמץ, על ידי חווית תנועה מגוונות ושינוי הרגלים הטבועים במערכת העצבים מתוך ניסיון חייו של כל אדם.

השיעור עובר און ליין דרך אפליקציית זום.

צור קשר

מתיחות – שיעור און ליין

שיעור מתיחות, לעבוד על השרירים והגוף. השיעור מתאים לכולם.
השיעור עובר און ליין דרך אפליקציית זום.

צור קשר

גאגא

לראשונה, שיעורי גאגא ברחובות!

שיעורי גאגא מציעים למשתתפים מסגרת יצירתית כדי להתחבר אל גופם ואל הדמיון שלהם, להגביר את המודעות לגוף, לשפר את הגמישות והסיבולת ולחוות את ההנאה שבתנועה בסביבה מזמינה ומאפשרת.

גאגא מציעה דרך לחזק את הגוף, לשכלל את הגמישות, הזריזות, היעילות ולהעיר את החושים והדמיון. גאגא מפתחת מודעות לחולשות גופניות, מעירה מקומות מנוונים, חושפת את הקיבועים הפיזיים ומציעה דרכים לביטולם. העבודה משכללת את התנועה האינסטינקטיבית ומחברת את החלטות התנועה המודעת. גאגא מאפשרת חוויה של חופש ותענוג בדרך פשוטה, במרחב נעים, בבגדים נוחים ובליווי מוסיקה, כל אחד לעצמו ועם אחרים.

שיעור גאגא נערך במשך שעה, ומועבר על-ידי רקדנים שהוכשרו לכך ועבדו בצמידות לאוהד נהרין באנסמבל בת-שבע או בלהקת המחול בת שבע. השיעורים פתוחים לכל אדם ללא קשר לרקע שלו במחול או בתנועה, וללא צורך בניסיון קודם במחול או בתנועה.


צור קשר

בלט קלאסי בסיס

בלט קלאסי הינו סגנון מחול מופלא המושתת על דיוק וכללים נוקשים אשר באים יחד עם ריקודיות, מוזיקה ורגש. שיעור בלט הוא שיעור מאתגר ומספק, והוא משפר יציבה, גמישות, שמיעה מוזיקלית ועוד. השיעור שלנו יהיה שיעור בסיס למתחילים, ואנו נלמד בו הן את עקרונות הבלט, התנועות והצעדים האופייניים. בנוסף נלמד לפתח אצל כל רקדן את סגנון התנועה ואופן הביטוי היחודי לו.
השיעור מתאים לחסרי ניסיון או בעלי ניסיון המעוניינים לפתח ולשכלל את יכולותיהם הגופניות והתנועתיות.

שיעור הבסיס אינו דורש כל רקע קודם והוא מתאים לכל מי שחלמה לרקוד ורוצה להתחיל בגיל מאוחר

צור קשר

ויניאסה יוגה

ויניאסה יוגה זהו סגנון תרגול יצירתי וזורם, המשלב עבודה על כוח וגמישות לצד איזון וחיבור תמידי לנשימה.
התרגול משתנה משיעור לשיעור, לעיתים דינאמי ואינטנסיבי ולעיתים רך ומדויק.
האסאנות מתחלפות כמו ריקוד ברצפים משתנים, בדגש על איזור מסויים בגוף/נושא המשתנים מתרגול לתרגול.

השיעורים מתאימים לכל הרמות

צור קשר