מופע מחול – מיכל הרמן וענת גריגוריו 

*צילום: דוד קפלן

כששתי רקדניות שזורם להן פרפורמנס בדם חורכות לנו את הפרקט, כל מה שנשאר זה להגיד תודה לעולם על הזכות להיות שם כשזה קרה!
היה לנו כבוד גדול לארח את ענת גריגוריו ומיכל הרמן עם היצירות מתברברות ב' ומתברברות א' ולהרוות את צמאוננו לתרבות, לתנועה ולמפגש המפעים שביניהם

מתברברות ב / מתברברות א
מוצ"ש 27.11 | 20:00 תחילת מופע

מתברברות ב

"…וְתַשְׁלִיךְ בִּמְצֻלוֹת יָם כָּל-חַטֹּאותָם" (מיכה ז', יט).

הגיע הזמן לזרוק. להתנער. כי כבר מספיק, כי די. אנחנו בוחרות להיפרד, להשליך יצירות קודמות, מחשבות, פרסונות, את הפרפורמטיביות, את הצפוי, את הלא-צפוי, את ההחיבורים, ההשתדלות, האמביציה, הדימוי, האובייקט, הסובייקט, הגוף, הגוף-לגוף, הנשימה, המאמץ, המנוחה. מה נשאר? אולי רק ההשלכה עצמה.

מתברברות א

בתקופה הזו הלכנו לאיבוד. וזה לא שלא ניסינו למצוא. כל מפגש הוליד התחלה של פרק, בו לרגע ידענו איפה אנחנו. אבל כבר לא ידענו לאן אנחנו הולכות. ובכל זאת ניסינו, חסרות אמביציה של ממש, לבנות, לעצב, להתעצב, ליצור. אבל כל צעד הוא גם עצירה, כל מבנה הוא גם קריסה. בתוך פרקים של התברברות אנחנו מרשות לעצמנו לפנטז, להתמסר, להיות ברבורות, לוותר ולהמציא את עצמנו מחדש כשאנו נאחזות אחת בשנייה ובאיי האיבוד השבריריים שלנו.

מאת ובביצוע: מיכל הרמן וענת גריגוריו

מוזיקה:Filiae Maestea Jerusalem, RV638: II. Sileant Zephyri / Antonio Vivaldi / Philippe Jaroussky. Perfect Day / Lou Read. Porque te vas? / Jeanette / Jose Luis Perales.

"…האתי והאסתטי מתלכדים באופן יוצא דופן, ובצירוף ביצוע סוחף בידי רקדניות ותיקות ובעלות נוכחות כובשת, הותירו רושם בלתי־נשכח" (רן בראון, הארץ)